W tej wersji online zarabiasz tylko wirtualne pieniądze, ale gra ma kilka zabawnych funkcji, takich jak wiele lokalizacji, w których możesz grać. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej.
Do rozgrywki możemy przystąpić w pojedynkę lub zaprosić do zabawy drugiego gracza. Oprawa wizualna Secret Vault Games nie doczekała się jakichś poważniejszych zmian. Duży nacisk położono na odwzorowanie elementów znanych z prawdziwego teleturnieju.
- Przez cały czas trwania show targujemy się z bankierem o naszą walizkę, a także sukcesywnie eliminujemy z dalszej gry kolejne nessesery.
- Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja.
- Deal or No Deal początkowo ukazał się wyłącznie na komputery osobiste.
- Niekiedy jest też tak, iż zwycięstwo uzależnione jest wyłącznie od tego czy w danym momencie się nam poszczęści.
Oznacza to przede wszystkim to, iż wspomniany prowadzący pojawia się w grze, towarzysząc nam w podejmowaniu kolejnych decyzji. Deal or No Deal początkowo ukazał się wyłącznie na komputery osobiste. Dopiero po kilku miesiącach zdecydowano się na wydanie dwóch innych wersji – na GameBoya Advance i Nintendo DS. Obie edycje gry nie różnią się pomiędzy sobą pod względem przebiegu rozgrywki i grafiki. Deal or No Deal to komputerowa adaptacja bijącego rekordy popularności teleturnieju znanego w Polsce jako „Grasz czy nie grasz”. Dzięki tej produkcji możemy poczuć się, jakbyśmy rzeczywiście uczestniczyli w turnieju.
Deal or No Deal: Secret Vault Games PC
Jest w niej prowadzący, są i dziewczęta trzymające skrywające pieniądze walizki. Jest też wielka wygrana do zdobycia – niestety wirtualna. Jedna z głównych nowości zawartych w Secret Vault Games dotyczy możliwości grania według zmodyfikowanych zasad.
DEAL OR NO DEAL PODOBNE GRY
Przez cały czas trwania show targujemy się z bankierem o naszą walizkę, a także sukcesywnie eliminujemy z dalszej gry kolejne nessesery. Zasady zabawy pozostały oczywiście niezmienione w stosunku do formuły programu telewizyjnego. Na początku zabawy wybieramy więc jedną walizkę, z którą pozostajemy już do samego końca gry. https://asascogroup.com/twoje-kasyno-skrill-unibet-unibet-blog/ Po zakończeniu każdej rundy możemy zgodzić się na propozycję bankiera lub kontynuować zabawę. Producent zadbał tu jednak o parę interesujących nowości.
Nowy Gry strategiczne.
Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanych liter, zrzuć winę na rachunek prawdopodobieństwa! Zawsze możesz zamienić litery, jeśli nie możesz znaleźć dobrego słowa do gry. W prawdziwej grze w Scrabble również nie można zobaczyć liter przeciwnika. Oficjalne zasady stanowią również, że nie można zobaczyć stojaka przeciwnika. Nie, słowa umieszczone przez komputer nie mogą zostać zakwestionowane.
- Na początku zabawy wybieramy więc jedną walizkę, z którą pozostajemy już do samego końca gry.
- Wszystkie wersje gry zawierają multiplayer dla dwóch osób.
- Duży nacisk położono na odwzorowanie elementów znanych z prawdziwego teleturnieju.
Popularne Gry
Ogólne zasady rozgrywki są bardzo zbliżone do formuły programu telewizyjnego. Wcielamy się więc w postać jednego z uczestników teleturnieju, dążąc do zdobycia głównej wygranej, czyli miliona dolarów. W każdej z nich znajduje się inna kwota pieniędzy (z przedziału od jednego centa do miliona dolarów) – jaka, tego nie wiemy do samego końca programu.
Są one bardzo zróżnicowane i mogą wymagać od nas wykazania się refleksem, dobrą pamięcią, czy umiejętnością kojarzenia faktów. Niekiedy jest też tak, iż zwycięstwo uzależnione jest wyłącznie od tego czy w danym momencie się nam poszczęści. Elementem wspólnym wszystkich gier jest obecność limitu czasowego. Ponadto na szali stawiamy posiadaną walizkę, tak więc w przypadku przegranej automatycznie tracimy wszystko.
Komputer umieszcza tylko słowa, które znajdują się w używanym przez nas słowniku, więc możesz mieć pewność, że są to prawidłowe słowa. W Deal or No Deal grano 20 razy na naszej stronie internetowej oraz uzyskał ocenę 4.1 na 5 możliwych, w oparciu o 223 głosy. Deal or No Deal należy do kategorii gier gry klasyczne. Stosuj się do zasad, a będziesz miał większe szanse na to, że Twoje będą wśród nich. Odświeżona wersja popularnej gry sieciowej, w której zajmujemy terytorium, obrysowując coraz większe fragmenty mapy.